H&M Studio Sonbahar 2015’de sportif fütürizm ve yıldız parıltıları

hm studio 3

 

studio 7

 

Sportif bir enerji, fütürizm ve yıldız yağmuru bu sezon H&M Studio Sonbahar 2015’in temaları arasında. Düz kesim ve bol paça pantalonlarla birlikte boğazlılar sezonun olmazsa olmazları. Fermuarlı ceketlerin ise modern bir ferahlığı var.

studio 6

 

Maskülen bir havanın hakim olduğu H&M Studio Sonbahar 2015 koleksiyonunda çabasız ama dikkat çekici parçalarla kombinler yapabilirsiniz.

studio 5

H&M Studio Sonbahar 2015 koleksiyonunda pantolonlar ya düz ve dar paçalı ya da oldukça geniş dökümlerde. Aktif bir görüntü için ise taytlar ön planda.

studio 1

Sportif fermuarlı ceketler sokak modasında göz doldurmaya hazır parça olarak H&M Studio’da ön planda. Boğazlı kazaklar ise görünümü derinleştiriyor. Lureksin parıltısı ise bunu hem gece hem de gündüz parıldayan bir koleksiyona dönüştürüyor.

studio 2

H&M Studio Sonbahar 2015’te fermuarlı ceketler, boğazlı kazaklar, ışıltılı simli örgüler, asimetrik üstler, lamine yün etekler, yıldız parıltılı pantalon takımlar anahtar parçalar.

image002

 

H&M Studio Sonbahar 2015 renkleri balkabağı, koyu yeşil, melanj gri, pas kırmızısı, altın, bronz ve gümüş. Temel aksesuarlarımız ise uzun eldivenler, çoraplarla giyilen yüksek topuklu stilettolar, lamine çantalar ve botlar.

Fotoğraflar H&M aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: