Hayatımın Şarkısı kalbinizi ısıtacak

hayatımın şarkısı 1

Fransa’da yedi buçuk milyona yakın izleyici tarafından seyredilerek rekor kıran Hayatımın Şarkısı / Belier Family 19 Haziran’da vizyona girdi. Akıllardan çıkmayacak müzikleriyle izleyicilerin kalbine taht kuran ve hem çok komik, hem de hüzünlü sahneleriyle izleyiciyi etkisi altına alan harika bir ailenin hikayesi olan film izleyiciye unutulmaz bir deneyim sunuyor.

hayatımın şarkısı 4

hayatımın şarkısı 5

Filmin en beğenilen şarkılarından birini Fransa’daki ‘O Ses Fransa’ yarışmasında performansıyla büyük beğeni toplayan Louane Emera yorumlamış.

İnsanın yüreğini ısıtan bu komedi-dramın başrolünde 16 yaşındaki Paula ve mandıracılık yapan ailesi var. Paula ailenin tek işiten üyesi olarak, neredeyse her gün sağır anne babası ile kardeşinin mecburi çevirmenliğini yapmaktadır. Yaklaşan yerel seçimlerde tüm kasabayı hayrete düşürürek belediye başkanlığına adaylığını koyan babası Paula’ya her zamankinden daha çok ihtiyaç duyar.

hayatımın şarkısı 3

Ancak Paula’nın müzik öğretmeni bu sırada şarkı söyleme yeteneğini keşfeder ve bir şarkı yarışmasına katılması için cesaretlendirir. Paula’nın şimdi bir seçim yapması gerekmektedir; ailesine destek mi olmalı yoksa hayallerinin peşinden mi gitmeli?

hayatımın şarkısı 2

Filmin seansları için beyazperde tıklayın.

Fotoğraflar Mars Distribution aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: