Büyük Düşün, Daha Büyük Yaşa ‘Entourage’

ENT-00045_1

ENT-05705_1

Hiç Sunset Bulvarı’nda büyük bir limuzinle gezip, ardından yıldızların kaynaştığı bir film galasına katılmak için kırmızı halıda yürüdünüz mü? Güneşin daima parladığı, kokteyllerin su gibi aktığı Malibu’da spontane bir kumsal partisine uğradınız mı? Şehrin en popüler restoranında, rezervasyon bile yaptırmadan en iyi masaya oturdunuz mu? Ve tüm bunlar olurken, nefes kesici yıldız adayları yanınızdan geçerken size el salladı mı?

ENT-CC-064_1

Hollywood rüyasını yaşamak herkesin hayalidir, fakat Vince, Eric, Drama, Turtle ve Ari Gold bunu gerçekten yaşıyor ve çok kolaymış gibi gösteriyorlar. “Entourage”ın erkekleri işlerini biliyor ve hakkını veriyorlar: Büyük düşünüp, daha da büyük yaşıyorlar.

ENT-04264_1

Filmin dayandığı hit HBO dizisinin yaratıcısı yazar-yönetmen-yapımcı Doug Ellin bu erkeklerin yaşam tarzını görkemli bir şekilde beyaz perdeye yansıtmak için “Entourage”ın film versiyonunun kadar da büyük olması gerektiğini biliyordu: Daha önce yer verdikleri şeyleri düşününce, küçük şeyler yetmezdi.

ENT-00451_1

“Dizi çok sayıda mekanıyla büyük bir yapım idiyse de, filmde bunu bir başka düzeye taşımak istedim. Dolayısıyla bu, ihtişamlı yatları, uçaklar, evler be herkes için risklerin daha büyük olduğu, dopingli bir ‘Entourage’.” diyor Doug Ellin.

ENT-TRL-9543_1 ENT-05889_1

ENT-01358_1

Filmin oyuncu kadrosunda, baba oğul Larsen ve Travis McCredle’ı canlandıran Billy Bob Thornton ve Haley Joel Osment da rol alıyor. Diziden filme geri dönüş yapan diğer oyuncular ve rolleri ise şöyle: Ari Gold’un eşi “Bayan Ari” rolünde Perrey Reeves; Eric’in bir darılıp bir barıştığı sevgilisi Sloan rolünde Emmanuelle Chriqui; Vince’in halkla ilişkiler sorumlusu Shauna rolünde Debi Mazar; her daim sadık Lloyd rolünde Rex Lee; ve Ari’nin meslektaşı Dana Gordon rolünde Constance Zimmer. Nina Agdal, Bob Saget, Liam Neeson, Mark Whalberg, Jessica Alba, Mike Tyson, Pharrell, Jon Favreau, Emily Ratajkowski ve şampiyon UFC dövüşçüsü Ronda Rousey ise filmde kendilerini oynuyorlar.

ENT-00389rv2_1

ENT-04882r_1

“Entourage” yukarıda masmavi gökyüzü ve parlak bir güneş eşliğinde, tanıdık üçlüyle başlıyor: Menajer-film yapımcısı Eric, şoför-tekila imparatoru Turtle ve hâlâ ara sıra çalışan aktör Drama. Ancak bu kez açık denizde bir sürat teknesiyle gezmektedirler. Güzergahları İbiza kıyılarındaki dev bir lüks yattır. Burada yıldızdan mega starlığa geçmiş olan Vince, beş günük evliliğinin bitmiş olmasından dolayı duyduğu “kederi” dağıtacaktır. Çevresinde yakın arkadaşlarından 200 kişilik bir grup bulunmaktadır… bu grubun çoğunluğu pek az giyinmiş kadınlardır. Ama bizimkiler olmadan parti olmaz; ve belli ki partiler yeniden başlamıştır.

ENT-02250r_1

 

ARI: Stüdyo yöneticisi olarak ilk filmim ve—bum!— Filmde senin rol almanı istiyorum.

VINCE: Bir dahaki sefere ne yaparsam yapayım, yönetmek de istiyorum. Ari? Ari??

ENT-00489_1 ENT-01202_1

Filmin kamera arkasından 17 dakikalık bölümü izlemek isteyenler için:

Sinemada izlemek istediğiniz sinema salonlarını görmek için tıklayın.

Fotoğraflar WB aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: