En iyi arkadaşın sevgilin olabilir mi?

Dünyanın en güzel gülüşü

Hayatı dağınık yaşamaya alışmış, ilişkiye doymuş, aşkın bittiğine inanan şarkı sözü yazarı bir adam ve o adamın en iyi arkadaşı; zor zamanlarında hep yanında olan, hastalanınca çorba yapan ve hayattan beklentisini azaltmış bir kadın. Her ikisinin farkında olmaktan kaçındıkları ortak bir özlemi vardır, o da çocuk sahibi olmak. Bir gün erkek, kadına sürpriz bir teklif yapar..

dünyanın en güzel gülüşü

Başrollerinde Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu’nun yer aldığı filmin yönetmenliği ve senaryosu Uğur Yağcıoğluna ait. 9 Ekim’de vizyona girecek film bize farklı duygular yaşatırken, kadın ve erkeğin arkadaşlık ve aşk ilişkisini sorgulatacağa benziyor.

dünyanın en güzel gülüşü

Dünyanın En Güzel Gülüşü, arkadaşlıkla başlayan, sonunda aşkın bambaşka bir haline dönüşen bir modern zaman masalı. “Aşk, hipermetrop bir hadise, yani yakını görememek” diyen film, yanı başında duranı fark edenlerin neler yapabileceğini gösteriyor.

1f8a0027

İlişkileri çözdüğünü düşünen veya hislerini geri planda tutmayı tercih ederek yaşayanlar.. Bu filmi kaçırmayın derim. 9 Ekim’de sinemalara..

1f8a0353Fotoğraflar Bir Film aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: