Dantelleri stillerimizde şık ve trendy kullanmanın ipuçları

Lace63

16. Yüzyılda ortaya çıkan dantellerin stillerimizde günümüze kadar geliyor olması, vazgeçilmezliklerini bize hatırlatıyor. Her sezon karşımıza çıkan danteller, aynı şekilde her sezon farklı görünümlerle trend olmaya da devam ediyor.

How-To-Wear-A-Lace-Dress-1

Sezonlarda dantelleri gündemde tutan yeni bir yorum yeni bir görünüm var. 2015’te de bu durum değişmedi. Yeni yorumu ve stillerimizde farklı kullanımları ile dantellerle yaşanacak bir yaz var önümüzde.

How-To-Wear-A-Lace-Dress-2-640x964

Siyah ve beyaz danteller derken şimdi stilimizde kullanmak üzere çok çeşitli renklere sahipler. Ayrıca eskiden daha sık akşam stillerimizde yer verdiğimiz danteller gündüz şık, kadınsı görünümler yaratmakla beraber daha günlük kullanıma uygun kesimlere ve modellere sahip.

How-To-Wear-A-Lace-Dress-11

Dantelleri stillerinizde kullanırken fazla aksesuardan uzak durmanızı öneririm. Topuklularla eleganlık yaratmakla beraber bootilerle de kullanabilirsiniz. Baştan aşağı dantel kullanmak istemezseniz detaylarda dantelleri kullanabilirsiniz.

white-lace-dress maxi-lace-dress

Lace72

Renkli clutchlar ve sandaletler dantellerle daha da şık görünüm yaratmanızı sağlayan aksesuarlar. Ayrıca deri ceketle cool görünüm yaratmanız da mümkün.

Lace78

Milla bey Trendyol x Çağla Şikel koleksiyonunda dantel detaylı elbise ve üstleri uygun fiyata bulabilirsiniz.

T00400PDTN001_1_org_zoom T00400UT71013_2_org_zoom T00400X1P4001_5_org_zoom

Fotoğraflar Justthedesign aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: