Ünlü annelerin şehirde çocukları ile stilleri

Sinema, müzik ve moda dünyasının ünlülerinin bir kısmı New York’ta yaşamayı tercih ediyor. Şehir hayatını seven ünlüler New York sokaklarında rahat ve şık stilleri sıklıkla karşımıza çıkıyorlar. New York şehrinin kalabalık sokaklarında çocukları ile dolaşan ünlüler, zahmetsiz şık görünümleri ile odağımızda. Restorandan çıkarken, bisiklete binerken, hatta çocuğunun puseti ile koşarken gördüğümüz ünlü annelerinden şehir yaşam stili için ilham alabiliriz diye düşündüm. Tabii öncelikli çocukları olanlar.

Bethenny Frankel
Bethenny Frankel

Skinny pantolon, bilekte spor ayakkabı ve deri ceket günlük olarak rahat ve şık görünüm yaratan kombinlerden biri.

Jennifer Connelly
Jenniffer Connelly

Çocuğunuz var diye spora vakit ayıramayacak mısınız? İşte Jenniffer bu ön yargıyı kıranlardan. Eşofman altı, tshirt ve spor ayakkabıları ile şehirde bebeğimle spor yaparım diyor.

Naomi Watts
Naomi Watts

Kazak, parka, skinny pantolon ve bootieleri ile Naomi Watts sportif ve rahat bir görünüm yaratmış.

Beyonce
Beyonce

 

 

Şimdi paylaştığımız anneler arasında topuklularından vaz geçemeyen Beyonce ile devam edelim. Anne olmak şık stil yaratmaya engel değil.

Gwyneth Paltrow
Gwyneth Paltrow

 

 

Gwyneth Paltrow uzun boyunun avantajı ile babetleri skinny jeanleri ile kombinlemeyi tercih etmiş. Kazağının tarzı çok hoş.

Christy Turlington
Christy Turlington

 

 

Uzun boy avantajını kullanarak babetleri tercih eden bir diğer ünlü ise Christy Turlington. Ünlü anneler çocukları ile beraber daha sıklıkla ayakkabı olarak rahat modelleri terci ediyorlar.

Fotoğraflar Vogue.com aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: