Blake Lively, Ölümsüz Aşk filminin tanıtımlarında stil ikonu olduğunu bize hatırlattı

Doğum yaptıktan sonra Gossip Girl ile tanıdığımız ve dizi ile beraber stil ikonuna dönüşen Blake Lively moda haftaları ve bir kaç davet dışında fazla göz önünde olmadı. Hepimizin aklında muhtemelen geçen sene monokrom Gucci elbisesi ile katıldığı Cannes Film Festivali’ndeki muhteşem görünüşü kalmıştır.

blake-lively-gucci-premiere

Doğum öncesi hamileyken sokakta ve kırmızı halıdaki stilleri ile şık hamile stil ikonu olduğunun da altını çizer nitelikteydi.

blake lively

Hamilelik sonrası katıldığı New York moda haftasında vücudunun hızla forma girdiğini görmekle beraber vücut hatlarında neyin nasıl saklanması gerektiğinin de dersini vermiş oldu. 🙂

Blake Lively
Blake Lively
Blake Lively
Blake Lively

5 Haziran 2015’te Türkiye’de vizyona girecek Michiel Huisman ve Harrison Ford ile başrollerini paylaştığı The Age of Adaline  (Ölümsüz Aşk) filminde izleyeceğiz. Filmin tanıtımı için giydiği kıyafetler bize Blake Lively’nin anne olmasının stil ikonu olmasına engel olmadığını, aynı zamanda bir oyuncunun filmine olan saygısını gösteriyor.

blake-lively_0 1429493415_blake-lively-zoom

 

adaline1-683x1024

 

 

 

 

Blake Lively style 1

Filmin New York galasına giydiği Monique Lhuillier’in Sonbahar/Kış 2015 koleksiyonundan yıldızlarla işlenmiş tulum ve smokin elbise ile müthiş görünüyordu. Kırmızı tuvaleti ise gene Monique Lhuillier’in koleksiyonlarından.

Blake Lively John Galliano

Blake Lively’nin stil yaratma konunda muhtemelen süper güçleri var. Uzun bacakları, yanık teni ve mükemmel saçları ile okulun en popüler kızını hatırlatırken her tarz kıyafeti rahatlıkla taşıyor ve hepsine ayrı bir hava katıyor. Ve isterse bir gün içinde 7 ayrı kıyafetle medyanın önüne çıkabiliyor. Ve tüm stilleri de ayrı bir görünüm ayrı bir ilham kaynağı..

Blake Lively Age of Adeline

 

Blake Lively Age of Adeliene 2

Blake Lively Age of Adaline 3

Yukarıda sırayla gördüğünüz kıyafetler önce Good Morning America programına gelişi, programa katılışı ve sabah 9’da programdan çıktığı kıyafetler. En son çıkışta giydiği Roksanda ceket elbise takımı ilk iki stilinin çok dışında. Hepsinde de vaz geçemediği Christian Louboutin ayakkabıları var.

Blake Lively age of adaline 4

Aynı gün içinde 1 saat sonra katıldığı programda tamamiyle bambaşka bir stille görüyoruz. Bu sefer Louboutinleri yerine Alexa Wagner ayakkabıları tercih etmiş.

Blake Lively John Galliano

Sabah 11’de katıldığı başka bir programda ise John Galliano elbise ve ceketini Sophia Webster sandaletleri ile tamamlamış.

Blake Lively Age of Adaline 6

Günün kapanışı 11:30’da stüdyodan çıkarken yüksek belli 70ler ilhamlı lila renkli Cushnie et Ochs pantolon ve ceketi ile tamamlanıyor.

Blake Lively dışında fazla oyuncuda görmediğimiz bu stil dönüşümleri şaşkınlık verici. Çünkü hepsi kendisine yakışmış ve hepsini gerçekten hakkıyla taşımış. Blake Lively, stili ile Hollywood’a ilham oluyor diyebiliriz.

Fotoğraflar peoplestylewatch aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: