Los Angeles şehrinin Coachella stilleri ile buluşması #BCBGMaxAzria

‘Her sezon koleksiyonumuz için bir yer seçiyoruz. Bu yıl farklılık yaparak Güney Kaliforniya, Los Angeles oldu. Olduğumuz yeri seçtik’ diyor Lubov Azria Bahar 2016 koleksiyonu için.

bcbg max azria 2016

10- 17 Eylül tarihleri arası düzenlenen New York Moda Haftası’nın ilk günü gerçekleşen BCBG Max Azria defilesi soğuk ve puslu New York şehrinin grilerine inat yaparcasına rengarenk çıktı karşımıza.

bcbg max azria

‘Surf, kaykay ve müzik – Kaliforniya dünyayı değiştirdi’ diyor Lubov. Bunun etkisini de yenilikçi bir dille Bahar 2016 koleksiyonlarında anlattılar.

bcb0516

Katmanlar BCBG Max Azria defilesinin ön planındaki stiller olarak yer aldı. Bahar 2016’da ve sıcak Los Angeles’ta bu kadar katmanlı stilleri kimler giyer bilemiyorum. Belki e küresel ısınma etkisinden Mayıs ayına kadar süren serin havaları düşündüler ve bize katmanlar önerdiler.

bcb0441

İnce dokuma kazaklar, yelekler, baskılı Tshirtler, yerleri süpüren pantolonlar ve sezonun hit culottesları BCBG Max Azria Bahar 2016 koleksiyonunda yer alıyor.

bcb0375

Ünlü Coachella Müzik Festivali’ne katılanların stillerine benzerlikler göze çarparken Burning Man festivalinin de ipuçları yer alıyor. Parmak kısmı açık püsküllü süet botlar ise BCBG Max Azria’nın öne çıkardığı tasarımı.

bcb0235 bcb0201 bcb0111

 

Fotoğraflar BCBG Max Azria aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: