Balmain x HM kampanyasından ilk fotoğraflar #HMBALMAINATION

hm balmain ad campaign fall 2015

Uzun zamandır merakla beklenen Balmain x HM koleksiyonunun ilk kampanya fotoğrafları şimdi FilmstilModa’da. Bahar 2015 sezonu, Balmain’in yaratıcı yönetmeni Olivier Rusteing ‘Balmain askerleri’ teması ile Mario Sorrenti’nin çektiği bir kampanya hazırlamıştı. Bu kampanyada yer alan Balmain askerlerinin bir kısmı şimdi Balmain x HM kampanyasının yüzü olarak karşımızda.

hm balmain

Kampanya fütüristik, modern bir şehir metrosunda geçiyor. Her model kendi ekibinin lideri olarak, Olivier Rousteing’in tasarladığı koleksiyonun değişik temalarını yansıtıyor. Fotoğraflar #HMBalmaination ruhunun çeşitlilik ile enerjisini ve Balmain x H&M koleksiyonunun duruşunu simgeliyor. “Balmain dünyasını sevdiğiniz zaman onun bir parçası olan modelleri de seviyorsunuz. Kendall, Gigi ve Jourdan benim çok iyi arkadaşlarım ve Balmain x H&M kampanyasının yıldızları olmak için mükemmel birer seçimler.’’ diyor Balmain kreatif Direktörü Olivier Rousteing.

h&m balmain ad campaign

Hanedanlık temalı Balmain koleksiyonuna şimdi H&M mağazalarında çok daha uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

h and m balmain ad campaign fall 2015

Amerikan Müzik Ödülleri sırasında ilk duyurusu yapılan Balmain x HM, kırmızı halıda sıklıkla gördüğümüz süper lüks Balmain markası tasarımlara daha uygun bir şekilde ulaşmamıza fırsat veriyor.

balmainxhm

Kampanya fotoğraflarından gördüğüm kadarı ile geçen sezonlarda beğendiğim bir çok Balmain tasarımları yer alıyor. Balmain, H&M için hazırladığı koleksiyonda işlemeli ve taşlarla süslenmiş blazerlar, yüksek belli pantolonlar ve boğazlı mini elbiseler yer alıyor. Gece şıklığınızı yaratacak bu koleksiyonda gündüz içinde kesinlikle şık alternatifler yer alıyor.

quotation

‘Moda çeşitlilik hakkında. Moda, dünyayı olduğu gibi yansıtmak demek’ diyor Olivier Rousteing. H&M koleksiyonu ile de çeşitliliği yaratmakla beraber daha geniş kitlelere hitap etmek istediğinin de altını çiziyor. Bu koleksiyonu yeni jenerasyon için hazırladığının altını çizen Olivier, Balmain giyinmek isteyen herkesin ulaşabilmesi için Balmain x HM koleksiyonunu hazırladığını söylüyor.

future generation

H&M’in tasarımcı işbirliklerinde bir araya geldiği yeni marka Balmain. Balmain x H&M koleksiyonu, kadın ve erkek için giysi ve aksesuarlardan oluşuyor. 5 Kasım’dan itibaren seçili mağazalarda satışa sunulacak Balmain x HM koleksiyonunu sabırsızlıkla bekliyorum. H&M’in ünlü tasarımcılarla yaptığı iş birliği de her zamanki gibi muhteşem olmuş.

balmain for hm

backstage balmain

Fotoğraflar H&M aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: