Karı koca olarak ilk filmleri Kasım 2015’te vizyonda #AngelinaJolie #BradPitt

rs_560x452-140829175313-1024.Brad-Pitt-Angelina-Jolie-Wedding.1.ms.082914_copy

 

Angelina Jolie ve Brad Pitt’i, olaylı Mr and Mrs Smith filminden beri beraber izleyememiştik. Uzun zamandır beklediğimiz an gelmek üzere. Angelina Jolie ve Brad Pitt’i evlendikten sonra çekimlerine başladıkları ‘By The Sea’ filminde izleyeceğiz.

angelina jolie

2015’te Angelina Jolie’nin yönettiği Unbroken filminden sonra bir kez daha kamera arkasına geçti. Bu sefer kamera arkasında kalmakla yetinmiyor ve kocası Brad Pitt ile beraber kamera önünde de yer alıyor.

FFN_IMAGE_51571408|FFN_SET_60085978

Yeni filmi için perukla sarışın olan Angelina Jolie 10 yıl sonra Brad Pitt ile beraber kamera karşısında. Filmin Amerika vizyon tarihi ise 13 Kasım 2015 olarak açıklandı. Bu yıl bitmeden rüya çift Angelina Jolie ve Brad Pitt’i aynı filmde beraber izleyeceğiz.

1414612355616_Image_galleryImage_Picture_Shows_Angelina_Jo

angelina jolie shoes

Film çekimlerinde kostümcüleri ikna ederek kendi kıyafetlerini kullanan Jolie aynı zamanda sevdiği babet ayakkabıları ile de stilini tamamlıyor. Bu arada beyaz elbiseli kıyafetine aldanmayın. Film boyunca en sevdiği renk olan siyah ile stillerini göreceğiz.

BY-THE-SEA_612x380

Film, 70lerin ortasındaki Fransa’da geçiyor. Jolie eski bir dansçı olan Vanessa’yı, Pitt ise Amerikalı yazar ve kocasını oynuyor. Ülkeyi beraber gezerken birbirlerinden de uzaklaşıyor. Sessiz ve kendi halinde görünen bir kasabaya geldiklerinde ise her şey bambaşka duruma geçiyor.

by the sea brad pitt

by the sea angelina jolie

by the sea 1

Filmin aynı zamanda senaristide olan Jolie: ‘ Özellikle 70leri seçtim. Renkli ve parlak bir dönem olmasının ötesinde günlük yaşamdaki detaylardan uzaklaşıp kahramanların duygusal yolculuğunu derin bir şekilde anlatabilmek için’ diyor. Filmin dağıtımcısı olan Universal Pictures: ‘Angie ve Brad insanları şaşırtacak ve onlardan beklemedikleri bir deneyimi yaşatacak.’ diyor. Şu an post prodüksiyonda olan filmle ilgili ilk görüntüler yayınlanınca filmstilmoda’da bulacaksınız.

Fotoğraflar Universal Pictures aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: