Angelina Jolie ve Brad Pitt ‘in filmdeki büyük kavgası

By The Sea

Angelina Jolie ve Brad Pitt, Bay ve Bayan Smith filminden sonra beraber rol aldıkları By The Sea filminde evliliklerini kurtarmaya çalışan bir çifti canlandırıyorlar. Film 1970’lerde yaşayan sorunlu bir çiftin hikayesini anlatıyor. Çiftin arasında psikolojik – fiziksel şiddet ve gerilim var. Angelina Jolie, eşi Brad Pitt’le oynadığı kavga sahnelerinde çok zorlandığını söylemişti.

Oscar ödüllü Angelina Jolie Pitt tarafından yazılan ve yönetilen By The Sea filmi, Angelina Jolie Pitt’in bu sene vizyona girmiş Boyun Eğmez (Unbroken) filminden sonraki üçüncü yönetmenliği. İlk filmini 2011 senesinde yöneten Angelina, Kamboçya’da çekilecek yeni filminin de yazarı, yönetmeni ve oyuncusu olarak karşımıza çıkacak.

By the sea angelina jolie

By the sea filminin yıldızları Brad Pitt ile Angelina Jolie Pitt’e Mélanie Laurent, Melvil Poupaud, Niels Arestrup ve Richard Bohringer gibi uluslararası yıldızlardan oluşan bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

by the sea angelina jolie brad pitt

angelina jolie

By The Sea, 1970’lerin Fransa’sında sakin ve pitoresk bir sahil yerine gelen ve evlilikleri krizde olan Roland (Pitt) adlı Amerikalı bir yazarla karısı Vanessa’yı (Jolie Pitt) konu alıyor. Yeni evli çift Lea (Laurent) ve François’la (Poupaud) ve köyün sakinlerinden Michel (Arestrup) ve Patrice (Bohringer) ile zaman geçiren çift kendi hayatlarındaki çözülmeyen sorunlarla yüzleşip anlaşmaya çalışırlar.

by the sea brad pitt angelina joliear crop by the sea brad pitt angelina jolie

 

Filmin vizyon tarihi henüz belirtilmesede 2015-2016 sezonunda izleyeceğiz gibi gözüküyor.

Fotoğraflar UIP aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: