Altuzarra kadını yeni sezonda seksi ve özgür

arc0398

arc0294

Moda tasarımcılarının uyması gereken bazı sorumlulukları var. 32 yaşındaki Joseph Altuzarra’nın başında olduğu Altuzarra markası için yapması gereken sorumluluk ise zamanı yakalayarak kıyafetlerde ifade etmek.

arc0228

Bu yılın temel iç güdülerinden biri uzaklaşmak veya dünyada işlerde yaşanan zorluklara karşı direnmek. Altuzarra’nın buna cevabı Bahar 2016 koleksiyonu ile oldu. ‘Kullandığım malzemelerin güzellikleri ön planda. Doğaya olan yakınlığı, pamuklu gibi. Ve bunlar kırışabilir’ diyor Altuzarra.

arc0323Özgün duyguyu araştırması onu kendi kimliğinin İspanyol tarafı ile buluşturmuş. Babasının ataları Kuzey İspanya’nın Bask bölgesine kadar uzanıyor. Diğer yandan Altuzarra’nın kendi gerçekliği şehirli kadının ihtiyaçları üzerine kurulu. Vahşi ve özgür olan kadın sokakta hangi stille yürür?

arc0421 arc0562 arc0509

Altuzarra’nın özgür ve vahşi kadını sokakta yüksek topuklu espadrillerle yürüyor, denizci mavisi blazerlar, tulumlar, camisole elbiseler ve derin yırtmaçlarla sokak stilini yaratıyor. Pililer koleksiyonunda dikkat çekerken folklorik kostümlerden ilham alınmış modeller yer alıyor.

arc0641 arc0716 arc0697 arc0660

Genelde fazla hatları ortada olmayan silüetleri tercih eden Altuzarra kadını derin yırtmaçlara rağmen vücut hatlarında yuvarlaklığını gizliyor.

altuzarra altuzarra tulum bahar 2016 altuzarra spring altuzarra spring 2016 altuzarra deri ceket altuzarra bahar altuzarra bahar stili altuzarra bahar 2016

Fotoğraflar Vogue.com aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: